3 izbový byt s terasou a loggiou a 1.500 € poukážkou
3 izbový byt s terasou a loggiou a 1.500 € poukážkou

press to zoom
3 izbový byt s terasou a loggiou a 1.500 € poukážkou
3 izbový byt s terasou a loggiou a 1.500 € poukážkou

press to zoom
1/1

3-izbový byt s terasou a loggiou, 98,75 m2 

BONUS:

• 1500 € poukážka na nábytok

• 30% na služby interiérového dizajnéra

€ 99 000

Úžitková plocha: 98,75 m2

Veľké Úľany, okres Galanta

Realitný špecialista:

G%C3%A1bor%20Oros%2C%20Mgr.%20%C4%8D_edi

Mgr. Gábor OROS

právnik

realitný špecialista

+421 940 851 985

info@bdoreality.sk

Popis bytu

Ponúkame na predaj slnečný veľkometrážny 3 izbový byt s priestrannou terasou a loggiou.

 

Byt sa nachádza na poschodí bytového domu pozostávajúceho zo 4 bytov. Samotný bytový dom sa nachádza v súkromnej ulici, resp. v uzatvorenom objekte v obci Veľké Úľany, časť Ekoosada. 

Dispozícia jednotlivých miestností v byte je vzhľadom na veľkú úžitkovú plochu mimoriadne praktická a moderná. Úžitková plocha bytu je 98,75 m2. Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne spojenej s obývačkou, spálne a detskej izby, špajzy, zádveria, technickej miestnosti, samostatnej WC, kúpeľne so sprchou a vaňou, skladového priestoru na prízemí, samostatného schodiska. 

K bytu prislúcha aj veľká 13,40 m2 terasa a taktiež loggia o veľkosti 3,77 m2. K bytu patria aj 2 parkovacie státia rovno pred bytovým domom. 

Byt je možné kúpiť ako:

a) HOLOBYT, ktorý obsahuje: 
plastové vchodové dvere, plastové okná s izolačným 3-sklom, vonkajšie a vnútorné parapety, predpríprava na exteriérové žalúzie, rozvody elektriny (zásuvky, vypínače), vody a odpadu, omietky, maľovka interiéru na bielo, podlahové vykurovanie, terasa bez dlažby, okapový chodník a 2 parkovacie státia pred bytovým domom, terénne úpravy a oplotenie pozemku. Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete – vodovod, elektroinštalácia, kanalizácia;

b) ŠTANDARD, ktorý obsahuje: 
plastové vchodové dvere, plastové okná s izolačným 3-sklom, vonkajšie a vnútorné parapety, predpríprava na exteriérové žalúzie, rozvody elektriny (zásuvky, vypínače), vody a odpadu, omietky, maľovka interiéru na bielo, podlahové vykurovanie s dotykovými termostatmi, LCD videovrátnik, položenie plávajúcej podlahy, interiérové dvere so zárubňami, dlažby a obklady v kúpeľni vrátane sanity, osadené závesné WC Geberit, sprchový kút + vaňa v kúpelni, umývadlo vo WC , finalizácia elektroinštalácie osadením zásuviek a vypínačov, terasa vrátane dlažby, okapový chodník a 2 parkovacie státia pred bytovým domom, terénne úpravy a oplotenie pozemku. Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete – vodovod, elektroinštalácia, kanalizácia. 

Lokalita:
- Veľké Úľany svojou lokalitou patria k najatraktívnejším obciam v okrese Galanta. 

- Dostupnosť do okresného mesta Galanta je len 15 minút autom, do Bratislavy 35 min a do Senca do 18 minút.

- Blízko obce sa nachádza malebná príroda a okolie Malého Dunaja a množstvo príležitostí na aktívny oddych. 

Byt ako taký je výbornou investičnou príležitosťou pre každého, či už pre mladý pár, mladú rodinu alebo rodinu s väčšími deťmi. Vzhľadom k tomu, že sú momentálne bytové domy vo výstavbe, odstupom času sa ich ceny budú podľa trendov na trhu nehnuteľností zvyšovať. V zmysle toho sú momentálne nastavené ceny uvádzacie len pre obmedzený počet bytov. 

 

Kúpou tohto bytu získate:
- poukážku na výrobu nábytku na mieru v sume 1.500 Eur
- 30 % zľavu na služby interiérového dizajnéra.    

CENA HOLOBYTU: 99 000 € s DPH

(dokončenie do stavu ŠTANDARD + 6500 € s DPH).

 

V cene je zahrnuté o.i. právne a finančné poradenstvo od našich skúsených odborníkov a zabezpečenie úplnej zmluvnej dokumentácie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Máte otázky alebo záujem o jej obhliadku?

Nenechajte si ujsť tú pravú realitu!

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje

a my sa Vám čo najskôr ozveme

info@bdoreality.sk  /  +421 940 851 985