O nás

Sme tím právnikov dlhodobo pôsobiacich v oblasti práva, obchodu a realitných činností. Nakoľko spoločným menovateľom týchto oblastí sú nehnuteľnosti, rozhodli sme sa pre založenie investičnej skupiny so zameraním na realitnú a developerskú činnosť.

 

Pri zrode tohto projektu sme si stanovili jasné ciele: 

  • zvýšenie kvality služieb na trhu realít,

  • byť pozitívnym príkladom pre konkurenciu,

  • našou prácou rozšíriť súčasný pojem realitnej kancelárie a realitných činností,

  • poskytnúť investičnú príležitosť pre záujemcov skrz naše developerské projekty, 

  • budovať férové obchodné vzťahy v čase krízy vynútiteľnosti práva.

Team Meeting

Vízia

Našou hlavnou víziou pri založení investičnej skupiny bolo predovšetkým vytvorenie bezkonkurenčnej platformy najvyššej kvality pre našich klientov a partnerov. Právne úkony súvisiace s nehnuteľnosťami sú úkonmi s ktorými sa laická verejnosť nestretáva na dennej báze. V záujme dosiahnutia najvyššej ceny, právnej istoty a plynulého procesu pri zamýšľanom úkone je preto dôležité, aby ste tieto prípady zverili do rúk skúsených odborníkov.    

Architectural plans

Sprostredkovanie 

Sprostredkovanie predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľností. Právo nehnuteľností je pre laickú verejnosť zložitou témou. Je v záujme každej zainteresovanej strany, aby bol zamýšľaný úkon plne v súlade s platnými predpismi a aby sa dosiahol sledovaný cieľ. Sme tu preto, aby sme Vás od týchto starostí odbremenili.

House Viewing

Investície, dražby

Dobrovoľná dražba je vynikajúca investičná príležitosť, pokiaľ sa zaujímate o investičné nehnuteľnosti. Sú však rizikové z hľadiska potencionálnych žalôb alebo iných právnych prostriedkov ochrany práva. Radi Vám vyhotovíme úplnú analýzu konkrétneho prípadu alebo Vás zastúpime pri samotnej dražbe. 

Peaceful Home

Developerské projekty

Vadí Vám nízke zhodnotenie Vašich financií v investičných fondoch, účtoch a pod.? Investujte do našich developerských projektov pri ktorých budete vedieť vopred výšku výnosov, ktorá bude niekoľkokrát vyššia ako ste boli zvyknutý doteraz. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať.  

A wood and white kitchen

Nenechajte si ujsť tú pravú realitu

Povedzte nám viac o svojich plánoch