Byt - moderná novostavba

Property's Address

Na predaj

109 000,- €

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/5

Property Description

Ponúkame na predaj slnečný veľkometrážny 3 izbový byt v novostavbe s priestrannou terasou a loggiou. Byt sa nachádza na poschodí dvojpodlažného bytového domu pozostávajúceho zo 4 bytov. Samotný bytový dom sa nachádza v súkromnej ulici, resp. v uzatvorenom objekte v obci Veľké Úľany, časť Ekoosada.

Dispozícia jednotlivých miestností v byte je vzhľadom na veľkú úžitkovú plochu mimoriadne praktická a moderná. Úžitková plocha bytu je 98,75 m2. Byt pozostáva zo vstupnej haly, kuchyne spojenej s obývačkou, spálne a detskej izby, špajzy, zádveria, technickej miestnosti, samostatnej toalety, kúpeľne so sprchou a vaňou, skladového priestoru na prízemí, samostatného schodiska.

K bytu prislúcha aj veľká 13,40 m2 terasa a taktiež loggia o veľkosti 3,77 m2. K bytu patria aj 2 parkovacie státia rovno pred bytovým domom.


Byt je možné kúpiť ako:

a) HOLOBYT, ktorý obsahuje:
plastové vchodové dvere, plastové okná s izolačným 3-sklom, vonkajšie a vnútorné parapety, predpríprava na exteriérové žalúzie, rozvody elektriny (zásuvky, vypínače), vody a odpadu, omietky, maľovka interiéru na bielo, podlahové vykurovanie, terasa bez dlažby, okapový chodník a 2 parkovacie státia pred bytovým domom, terénne úpravy a oplotenie pozemku. Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete – vodovod, elektroinštalácia, kanalizácia;

alebo

b) ŠTANDARD, ktorý obsahuje:
plastové vchodové dvere, plastové okná s izolačným 3-sklom, vonkajšie a vnútorné parapety, predpríprava na exteriérové žalúzie, rozvody elektriny (zásuvky, vypínače), vody a odpadu, omietky, maľovka interiéru na bielo, podlahové vykurovanie s dotykovými termostatmi, LCD videovrátnik, položenie plávajúcej podlahy, interiérové dvere so zárubňami, dlažby a obklady v kúpeľni vrátane sanity, osadené závesné WC Geberit, sprchový kút + vaňa v kúpelni, umývadlo vo WC , finalizácia elektroinštalácie osadením zásuviek a vypínačov, terasa vrátane dlažby, okapový chodník a 2 parkovacie státia pred bytovým domom, terénne úpravy a oplotenie pozemku. Bytový dom je napojený na všetky inžinierske siete – vodovod, elektroinštalácia, kanalizácia. Doplatok za byt dokončený do stavu štandard je 6.500 Eur.

Lokalita:
Veľké Úľany svojou lokalitou patria k najatraktívnejším obciam. Dostupnosť do okresného mesta Galanta je len 15 minút autom, do hlavného meste do 35 min a do Senca do 18 minút. Blízko obce sa nachádza malebná príroda a okolie Malého Dunaja a množstvo príležitostí na aktívny oddych.

Byt ako taký je výbornou investičnou príležitosťou pre každého, či už pre mladý pár, mladú rodinu alebo rodinu s väčšími deťmi. Vzhľadom k tomu, že sú momentálne bytové domy vo výstavbe, odstupom času sa ich ceny budú podľa trendov na trhu nehnuteľností zvyšovať. V zmysle toho sú momentálne nastavené ceny uvádzacie len pre obmedzený počet bytov.

Kúpou tohto bytu cez služby investično-realitnej kancelárie BDO Invest s.r.o. získate
poukážku na výrobu nábytku na mieru v sume 1.500 Eur
30 % zľavu na služby interiérového dizajnéra.

CENA holobytu: 99 000 € s DPH. V tejto cene je zahrnuté o.i. právne a finančné poradenstvo od našich skúsených odborníkov a zabezpečenie úplnej zmluvnej dokumentácie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Contact Agent

Mgr. Gábor Oros

0940 851 985

Property Details

Property Type

Byt

Square Footage

85

Bedrooms

3

Number of Storeys

12

Bathrooms

12

Year Built

2021

Property Location

Property's Address