1/1

Rodinný dom s priestranným pozemkom

Opatovský Sokolec (Okoč), okres Dunajská Streda

Cena:

Ponúknite

+ dohoda

Rozloha pozemku: 875 m2

Popis rodinného domu

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Okoč, časť Opatovský Sokolec na priestrannom pozemku o rozlohe 875 m2.

Rodinný dom je v pôvodnom stave a dispozične pozostáva zo vstupnej miestnosti, z troch izieb, kuchyne, komory a kúpeľne s toaletou. Okná sú nové, plastové.


Dom je postavený z tehál. V dome je zavedený obecný vodovod, elektrina. Odpadová voda je riešená septikom. Na dvore je aj studňa. Teplo v dome zabezpečujú vykurovacie telesá, tzv. gamatky. Na pozemku za rodinným domom sa nachádzajú ďalšie komory a plechová garáž.  

 

Záhrada je udržiavaná a vhodná pre výstavbu ďalšieho rodinného domu. 
 

Samotný rodinný dom je v pôvodnom stave, čo umožňuje prestavbu podľa vlastných predstáv, ale rovnako tak je tu možnosť výstavby nového rodinného domu v záhrade za domom.

 

Rodinný dom by bol vhodný aj na prestavbu na potraviny, obchod s iným tovarom alebo priestory vhodné na poskytovanie služieb – škála alternatívneho využitia rodinného domu je široká. 

Dom sa nachádza približne 4 km od kúpeľného mesta Veľký Meder. Samotná obec má obecnú políciu, poštu, základnú školu, obecnú knižnicu, zdravotné stredisko, hasičský zbor, železničnú stanicu, športové stredisko, bankovú pobočku.

 

Okolie je vhodné aj na aktívny oddych v prírode. V obci sa nachádza aj materská škola, kultúrne stredisko, detské ihriská, obchody s potravinami a zmiešaným tovarom, služby ako aj reštaurácie. 

Cenu za prevod vlastníckych práv k rodinnému domu Vám poskytneme na vyžiadanie. 

Aj Vy sa zamýšľate nad predajom alebo kúpou nehnuteľnosti? Naši skúsení právnici a marketéri Vám zabezpečia okrem bezplatných právnych služieb aj marketing šitý na mieru aj pre Vašu nehnuteľnosť. 

V príp. obhliadky a akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Pomôžeme Vám s financovaním kúpy tejto nehnuteľnosti.

Nenechajte si ujsť tú pravú realitu!
 
Radi pomôžeme aj pri predaji Vašej nehnuteľnosti. Naši skúsení právnici a makléri Vám zabezpečia okrem bezplatných právnych služieb aj marketing šitý na mieru pre Vašu nehnuteľnosť, aby sa Vaša nehnuteľnosť predala za čo najkratší čas za čo najvyššiu sumu

Predávate svoju nehnuteľnosť a neviete akú má aktuálne hodnotu? Radi Vám ju oceníme a pomôžeme s bezproblémovým priebehom jej predaja.

Realitný špecialista:

G%C3%A1bor%20Oros%2C%20Mgr.%20%C4%8D_edi

Mgr. Gábor OROS

právnik

realitný špecialista

+421 940 851 985

info@bdoreality.sk

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Máte otázky alebo záujem o jej obhliadku?

Nenechajte si ujsť tú pravú realitu!

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje

a my sa Vám čo najskôr ozveme

info@bdoreality.sk  /  +421 940 851 985