1/5

Priestranný a slnečný 6-i rodinný dom

v tichej lokalite

Pavlice, okres Trnava

+ dohoda

€ 290 000

Úžitková plocha: 245 m2, pozemok: 632 m2

Popis rodinného domu

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 6 izbový rodinný dom na okraji obce Pavlice. Dom sa nachádza na konci slepej ulice, pričom dokonalý kľud a harmóniu bývania dotvára potôčik tečúci pri hranici pozemku. 

Rodinný dom bol postavený v roku 2009 a vyznačuje sa veľmi praktickou a racionálnou dispozíciou. 

Na 1 NP sa nachádza zádverie so šatníkom, WC, schodisko, slnečná obývacia izba prepojená s kuchyňou s výhľadom na dvor a potôčik, spálňa so samostatnou kúpeľňou a WC, komora a terasa. Úžitková plocha 1 NP je 122,6 m2. Vďaka veľkým drevohliníkové eurooknám nachádzajúcim sa v obývačke a v kuchyni sú denné miestnosti po celý deň svetlé a slnečné. 

Na 2 NP sa nachádza galéria s knižnicovou zostavou, hala, resp. obývačka, francúzsky balkón, 3x spálňa, balkón, kúpeľňa s WC, šatník. Úžitková plocha 2 NP je 119,34 m2. 


Dom je čiastočne podpivničený (až 2/3 úžitkovej plochy), pričom v pivnici sa nachádza aj práčovňa. Dom disponuje i povalou.

V izbách sa nachádza drevená podlaha a všade inde keramická dlažba. V obývačke sa nachádza predpríprava na krb. V dome je taktiež inštalovaná predpríprava pre centrálny vysávač a solárne panely. Steny sú čisté a suché v celom rodinnom dome.

 

Vykurovanie je kombinované, t. j. podlahové v obývačkách a radiátory v spálňach a v kúpeľniach. Dom je napojený na verejný vodovod, a rovnako tak aj na vlastnú studňu (s možnosťou prepínania, v dôsledku čoho v čase odstávky obecnej vody môže byť voda zabezpečená v celom rodinnom dome vlastnou studňou). Na oknách sú nainštalované elektrické rolety. Mesačné režijné náklady sú vo výške cca. 200 Eur pre 4-5 člennú rodinu. 

K domu prislúchajúci pozemok je o výmere 623 m2. Pri zadnom plote sú zriadené základy k eventuálnej výstavbe altánku. V záhradke pred rodinným domom je zavlažovací systém a v bráne je inštalovaná predpríprava na elektrickú bránu. 

Samotná lokalita domu je veľmi atraktívna a to hneď z niekoľkých dôvodov. Dom sa nachádza na konci slepej ulice, čo zabezpečuje absolútny kľud a ničím nerušené bývanie. Za domom sa nachádza potôčik a do 200 metrov aj jazero – ideálne miesto pre príjemné prechádzky.

 

Dom sa nachádza len 5 minút cesty od diaľnice D1, 15 minút cesty od Trnavy a 30 minút cesty od Bratislavy.  

Cena rodinného domu je 295 000 €,

pričom v prípade seriózneho záujmu je možná dohoda.

 

V príp. obhliadky a akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Pomôžeme Vám s financovaním kúpy tejto nehnuteľnosti. Nenechajte si ujsť tú pravú realitu. 
 
Radi pomôžeme aj pri predaji Vašej nehnuteľnosti. Naši skúsení právnici a makléri Vám zabezpečia okrem bezplatných právnych služieb aj marketing šitý na mieru pre Vašu nehnuteľnosť, aby sa Vaša nehnuteľnosť predala za čo najkratší čas za čo najvyššiu sumu

Predávate svoju nehnuteľnosť a neviete akú má aktuálne hodnotu? Radi Vám ju oceníme a pomôžeme s bezproblémovým priebehom jej predaja.

Realitný špecialista:

G%C3%A1bor%20Oros%2C%20Mgr.%20%C4%8D_edi

Mgr. Gábor OROS

právnik

realitný špecialista

+421 940 851 985

info@bdoreality.sk

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?

Máte otázky alebo záujem o jej obhliadku?

Nenechajte si ujsť tú pravú realitu!

Zanechajte nám Vaše kontaktné údaje

a my sa Vám čo najskôr ozveme

info@bdoreality.sk  /  +421 940 851 985